Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

1998 yılında başlayan ticari serüvenimizin altında 22 yıllık iş tecrübesi yatmaktadır. Kurulduğu günden beri PVC Pencere Sistemleri, Aluminyum Doğrama Kapı ve Pencere, Rüzgarlık-Kış Bahçesi, Balkon-Merdiven Korkuluk-Küpeşte, Cam Balkon, Plastik Doğrama Kapı Pencere, Otomatik Bariyer Sistemleri, Otomatik Garaj Kapıları, Sineklik, Çelik kapı, Aluminyum Cephe Giydirme, Panjur/Kepenk, konusunda teknik alt yapıya önem veren, ciddi, prensip sahibi, çalışma disiplini yüksek, kaliteye önem veren, işini severek yapan, öğrenmeye açık kadro ve ileriye dönük kendini daha da geliştirme hedefleri olan firmamız, hedefleri doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir.

Kalite Politikası:

Polat Pencere her türlü yapı işlerinde, profesyonel ellerle çalışarak sıfır hata ile müşteri memnuniyetini esas alır. Tüm faaliyetlerinde kurum kültürü ve şirket politikaları doğrultusunda hareket etmeyi ilke edinmiştir.

Müşteri Memnuniyeti:

Yaptığımız işler referansımızdır prensibiyle, bir müşteriyle bir kere değil devamlı çalışma ilkesiyle çalışır. Akar Pen işlerinizi uzun yıllardır sektörde çalışan tecrübeli ustalardan kurulu ekibiyle hizmet sunmaktadır.

Fiyat Politikamız:

Her şeyin ölçülebilir olduğuna inanıyoruz ve fiyatlandırmayı yapılan ölçümden çıkan değerlere göre net fiyat veririz.Ölçümden sonra yapılacak işte herhangi bir değişiklik istenmez ise verdiğimiz fiyatta kesinlikle değişim olmaz.