Çelik Kapı Hakkında

ForaDoor geçmişin deneyimi ve geleceğin inancının birleştiği noktada bugün daha güçlü ve kararlı olarak yoluna devam etmektedir.Çelik Kapı sektörüne verilen uzun yılların getirdiği tecrübe ve bilgi donanımı ile her türlü tüm çelik kapı satış  hizmetini en gelişmiş teknoloji ürünlerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Müşterilerine en kaliteli ve en hızlı hizmet anlayışını öncelikli olarak hedeflemiştir.
Bağlı bulunduğu sektörde yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile Avrupa standartları çerçevesinde ürün ve hizmet sunan firmamız, konusunda uzman ve deneyimli ekipler çalıştırarak etkin bir yapılaşma sağlamıştır. Kalitesini ve güvenilirliğini içinde bulunduğu sektörün gerekli belgelerini alarak pekiştiren firmamız; saygın, istikrarlı, güçlü, ve güvenilir bir kurum haline gelmiştir.
Geleceğe giden yolda geçmişten güç ve destek almanın önemi ve bilinci ile ulusal değerlere bağlı kalarak adını marka yapmayı başarmıştır. Başarının anahtarının disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanır.


SAĞLAM ÇELİK KAPI NASIL OLUR

Kalite ve güvenlik konusunu daima birinci öncelik olarak benimseyen firmamız, sağlam, estetik, aynı zamanda yüksek güvenlikli kapılar üretmektedir. Prensibimiz koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Düşük fiyatlı, piyasada rekabet gücü olan ürünler bizce güvenlik kriterlerini sağlayamamaktadır. Bu nedenle müşterilerimizden gelen “çok ucuz” diye tabir edilen kapı taleplerine, güvenlik kriterlerimizden taviz veremeyeceğimiz gerekçesiyle olumlu cevap veremiyoruz.

GÜVENİLİR BİR YAŞAM, KAPIDA BAŞLAR.

En kaliteli çelik kapıyı mı arıyorsunuz? Unutmayın. Her çelik kapı, gerçek çelik kapı değildir. Fora Door, size gerçek bir çelik kapıda olması gerektiği gibi sağlam, kaliteli ve estetik ürünler sunar. Fora Door ürünleri çelik kapılar ve yangın kapılarına ilave olarak müşterilerinin talebi ile farklı kaplama, kilit mekanizması ve kasa seçeneklerini de alternatif olarak hazırlayabilmektedir.
ÇELİK KAPININ PÜF NOKTALARI

Her çelik kapı, size istediğiniz güvenliği ve dayanıklılığı sunamaz. Sizi her koşulda koruyacak yüksek güvenlik sunacak ve uzun yıllar dayanacak bir çelik kapı sahibi olmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır. Çelik kapı alma kararını hayatınız boyunca bir ya da iki kere vereceksiniz.